вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 85
home Познати

Осамна нова фотографија од Јамајка: Александра и Филип не кријат колку се среќни, а поради овој детаљ сите им завидуваат (ФОТО)

Осамна нова фотографија од Јамајка: Александра и Филип не кријат колку се среќни, а поради овој детаљ сите им завидуваат (ФОТО)

Три месеци по гламурозната свадба на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ парот објави заедничка фотографија од Јамајка каде двајцата позираат во костими за капење.

Популарната пејачка во едно делен костим за капење во розова боја го покажа трудничкото стомаче, додека Филип во светло сини шорцеви позира качен на дрво под неа.

Синот на Брена под фотографијата напиша, „Вистинска љубов“.

 

View this post on Instagram

 

One love ??

A post shared by Filip Zivojinovic (@carpediem_fbz) on

Најнови вести

Коронавирус