вторник, 27. јули 2021. Вести денес: 168
home Познати

Оргии со осум девојки: Ќе занемете кога ќе дознаете колку пари дал фудбалерот на Ливерпул за да спие со оваа секс бомба (ФОТО)

Оргии со осум девојки: Ќе занемете кога ќе дознаете колку пари дал фудбалерот на Ливерпул за да спие со оваа секс бомба (ФОТО)

Фудбалерот на Ливерпул Натанијел Клајн овие денови е во центарот на вниманието откако во јавноста се појавија информации дека тој им плаќал на девојки да доаѓаат на дружење со него и неговите пријатели.

Седумте пријатели на фудбалерот ги дочекале осум девојки од кои две биле малолетни и имале 16 и 17 години.

 

View this post on Instagram

 

✨?..no se lo que tiene ella que mi corazon se paraliza ?✨ @tictocla

A post shared by E$$TELLE ? | LDN (@estellemorain) on

Сепак најголемото внимание го предизвикало доаѓањето на Инстаграм манекенката Естел Морен за кого Клајн платил наводно околу 3 илјади фунти.

 

View this post on Instagram

 

caution ⚠️ : slippery when wet ?✨ bikini set : @kulanikinis ?? #marbs

A post shared by E$$TELLE ? | LDN (@estellemorain) on

-Тие не се знаеја меѓусебно, освен тинејџерките, тој потроши илјадници евра за нивните летови, пијачки, изнајмување на вили. Не можеа да поверуваат дека станува збор за фудбалер кога видоа колку пие и се забавува, вели изворот за британскиот „Сан“.

 

View this post on Instagram

 

Drip t00 hard ?✨? @marsthelabel

A post shared by E$$TELLE ? | LDN (@estellemorain) on

 

View this post on Instagram

 

Good form @prettylittlething ??

A post shared by E$$TELLE ? | LDN (@estellemorain) on

Коронавирус