недела, 5. декември 2021. Вести денес: 79
home Познати

Омилената италијанска водителка клекна, а навивачите на трибините паднаа во транс – немаше маж кој не плакнеше очи од овој детаљ

Омилената италијанска водителка клекна, а навивачите на трибините паднаа во транс – немаше маж кој не плакнеше очи од овој детаљ

Една од најатрактивните спортски водителки во светот е Дилета Леота, која успеа минатиот викенд да ја крене цела трибина на нозе.

Згодната Дилета во Италија е омилена спортска водителка која работи за телевизијата „ДАЗН“, а минатиот викенд повторно беше во центар на внимание.

Дилета се појави во црни пантолони и сако, со високи штикли и мораше да клекне за да ја поправи својата облека, а тој потег на крајот предизвика хит реакција од трибините.

@ruzhdizhuri68

♬ suono originale – ruzhdizhuri68

 

Коронавирус