вторник, 28. март 2023. Вести денес: 117
home Познати

Омилената актерка на сите се бореше со вишокот на килограми, сега буквално гори: Прилепениот фустан и ги открива сите облини (ФОТО)

Омилената актерка на сите се бореше со вишокот на килограми, сега буквално гори: Прилепениот фустан и ги открива сите облини (ФОТО)

Американската актерка Ева Лонгорија и sвезда во серијата „Очајни домаќинки“ ужива во тропска изолација заедно со своето семејство, сопругот Хозе Бастон и нивниот 2-годишен син Сантијаго, а своите моменти на уживање ги споделува со 7,9 милиони следбеници на својот Инстаграм профил.

Многумина имаат се поголема можност да се воодушеват на фигурата и витката линија на 45 годишната актерка доколку секојдневно ја следат како таа споделува фотографии од самата себе на својот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

„Добар ден, убавице“, „Како е можно ова“, „Честитки, уживај“, „Преубава си“, „Убава однадвор и внатре“, „Убава и секси“, рекоа нејзините следбеници.

Ева го роди синот Сантијаго пред две години, а за време на бременоста имаше проблеми со прекумерната тежина, но после тоа се посвети на брзо враќање во врвната форма, што очигледно и повеќе од што успеа во тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Во последните четири месеци, Ева редовно известуваше за тренингот во карантин, а дома дури и постави импровизирана теретана.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

loading...

Најнови вести