сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Оља Црногорац призна дека има корона

Оља Црногорац призна дека има корона

Оља Црногорац (36), некогашната водителка, а сега дизејнерка, објавила дека води борба со корона вирусот, а како што тврди – тоа траело повеќе од две недели.

-По 15 дена борба со корона, сеуште не сум како нова, но барем сум замаскирано добро, напиша таа на друштвените мрежи.

Парламентарни избори 2020