вторник, 20. октомври 2020. Вести денес: 0
home Познати

Оган жешка: Ања Ветерова изведе секси танц како Џеј Ло (видео)

Оган жешка: Ања Ветерова изведе секси танц како Џеј Ло (видео)

По само неколку дена од излегувањето на песната „Pa ti“ на Џенифер Лопез и Малума, инстантно стана вистински хит низ целиот свет, а моментално брои повеќе од 4 милиони прегледи на интернет каналот Јутјуб.

Меѓу оние на кои им се допаѓа новата енергична песна на Џеј Ло, а особено нејзините движења од кореографијата во спотот, е и нашата пејачка Ања Ветерова.

Ања освен што често им пее на своите следбеници на Инстаграм, таа знае и да заигра, а овој пат тоа беше на хитот „Pa ti“.

 

View this post on Instagram

 

catching the #PaTi vibes the other day while waitin for my fellas🥂 #spontaneous #mightdeletelater

A post shared by ANIA🎤 (@anjaveterova) on

Ања како што напиша во описот, била расположена додека го чека друштвото, па „замеша“ со колковите и го покажа својот талент и за танцување.

Погледнете ја нашата Ања како танцува, а потоа и колку добро ги изведе движењата на Џеј Ло.

Коронавирус