понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 14
home Познати

Одмор од пеколот: Ќерката на Цеца преживеала вистинска драма на Миконос, крадците украле цело богатство (ФОТО)

Одмор од пеколот: Ќерката на Цеца преживеала вистинска драма на Миконос, крадците украле цело богатство (ФОТО)

На тазе пејачката и се случи непријатност пред крајот на летувањето.

Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Ѓорѓе поминаа две недели на Миконос, а на крајот на одморот им се случи непријатност.

Со неколку пријатели изнајмија голема луксузна вила, но во неа провалиле крадци неколку дена пред нивното заминување за Белград.

Од вилата однеле се што затекнале.

Kissed by the sun ?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

За среќа, Анастасија не носела вреден накит и многу готовина, но на една од нејзините другарки и го украле скапоцениот часовник „Ролекс“.

resting ‘beach’ face ?

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on