сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Одмор на Малдивите како од соништата: Од тангата на сопругата на Икарди ќе паднете на земја (ФОТО)

Одмор на Малдивите како од соништата: Од тангата на сопругата на Икарди ќе паднете на земја (ФОТО)

Паузата пред почетокот на новата сезона во Серија А, ѕвездата на Интер Мауро Икарди ја искористи за одмор од соништата заедно со својата сопруга Ванда на Малдивите.

To the moon and back ? love you ❤️

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Фудбалерот секојдневно објавува фотографии од својот заслужен одмор на Малдивите а од фотографиите може да се забележи дека тој е во „рајот“.

my heaven ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Во продолжение погледнете ја и провокативната Ванда која не остави никого рамнодушен.

#tuesday ..Everybody dies, but not everybody lives ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

#goodmorning #goodplace “The mind is everything. What you think you become”

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

escaping the winter cold ?. #paradise #love #me #instagood #sun #holidays #morning

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Коронавирус