вторник, 10. мај 2022. Вести денес: 83
home Познати

Одамна се немаше сликано во бикини, па предизвика лавина коментари поради нејзиниот изглед – Цеца ќе ви го помати умот од Малдивите

Одамна се немаше сликано во бикини, па предизвика лавина коментари поради нејзиниот изглед – Цеца ќе ви го помати умот од Малдивите

Фолк-ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива на Малдивите со пријателите, а со својот изглед во минијатурното бикини ги израдува машките обожаватели.

Цеца по доаѓањето на овој рајски остров покажа во каков луксуз ужива, а сега рај за очи приреди и на своите обожаватели.

Имено, фолк-ѕвездата објави фотографии на кои доминира во минијатурно зелено бикини, односно во издание какво ретко може да се види.

Цеца прво позирала на лежалка во вода, а она што на сите веднаш им падна во очи се нејзините стомачни мускули и бујните гради кои едвај ги сокри зеленото бикини. Потоа таа се сликала покрај палма, каде ја истакна својата витка става и затегнатите нозе.

– Ама е убав и сончев денов. Малдиви, рај на земјата – напишала Цеца во објавата на Инстаграм, која за само неколку минути собра илијадници лајкови.

Најнови вести

Коронавирус