среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 142
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Одамна не го покажале јавно: Погледнете колку порасна Жељко, внукот на Цеца Ражнатовиќ (ФОТО)

Одамна не го покажале јавно: Погледнете колку порасна Жељко, внукот на Цеца Ражнатовиќ (ФОТО)

Бојана Родиќ, сестрата на Богдана Ражнатовиќ и невенчаната сопруга на Мирко Шијан, го прослави својот 30-ти роденден, а по тој повод направи голема забава, која траеше до доцна во ноќта.

Многу моменти на радост се појавија на Инстаграм профилот на Бојана Родиќ, па на оваа забава имавме можност да го видиме малиот Жељко, внукот на Цеца Ражнатовиќ.

Тој е веќе потпораснато момченце кое семејството Ражнатовиќ престана да го покажува јавно, што не беше нивна пракса.

Инаку, на прославата беа и сестрите на Бојана, Наташа и Богдан, а нема сомнеж дека беше убаво.

Бојана цело време била со сопругот Мирко со кој се гушкала и бакнувала.

Коронавирус