вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Познати

Од згоден гладијатор до дебел и неуреден чичко: Никој нема да го препознае овој славен актер (ФОТО)

Од згоден гладијатор до дебел и неуреден чичко: Никој нема да го препознае овој славен актер (ФОТО)

Холивудскиот актер, познат по улогата во филмнот „Гладијатор”, не личи на себеси.

Расел Кроу (55), видно здебелен, остарен и со брада ни малку не наликува на атлетскиот маж по кого лудуваа жените Тој за потребите на новиот филм додаде уште килограми на веќе преголемото тело.

Тој сега го снима филмот “Unhinged” каде глуми дебел маж, а фотографиите од снимањето ги оставија во шок неговите фанови.

Кроу ретко кој би можел да го препознае дебел,со брада и неуреден, каков што е на сетот на филмот.

Коронавирус