понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 85
home Познати

Од задникот во оваа поза мажите се препотија- Анастасија во провокативно бикини се пофали што значи „мајка природа“ (ФОТО)

Од задникот во оваа поза мажите се препотија- Анастасија во провокативно бикини се пофали што значи „мајка природа“ (ФОТО)

Српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ откако вчера во бикини им го помати умот на мажите на глисер, денеска буквално ги запали споделувајќи фотографија од својот задник.

 

View this post on Instagram

 

Underneath the big blue sky… 💙🚤🌊

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Имено младата пејачка позирала во зелен костим за капење додека во прв план бил нејзиниот задник кој изгледа повеќе од совршен.

По објавената фотографија Анастасија добила стотици позитивни коментари меѓу кои и дека дефинитивно изгледа моќно и најубаво на естрадата.

 

View this post on Instagram

 

No scars to your beautiful. We’re stars and we’re beautiful. 🙃 ☘️

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Коронавирус