петок, 20. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Од ваков агол првпат се фотографира, а мажите и порачаа на Карлеуша: Ни на сон не мислевме дека се толку џиновски (ФОТО)

Од ваков агол првпат се фотографира, а мажите и порачаа на Карлеуша: Ни на сон не мислевме дека се толку џиновски (ФОТО)

Поп пејачката Јелена Карлеуша вчера на снимањето на популарното шоу „Ѕвездите на гранд“ повторно се појави во минијатурно фустанче кое буквално повеќе и ги откриваше отколку што и ги покриваше нејзините атрибути.

Сепак ова наиде на позитивни коментари кај фановите, особено кај машката популација, бидејќи како што велат за прв пат гледаат ваков кадар од страна на Карлеуша и волку џиновски гради на една слика.

Имено таа на себе имаше црвен фустан со длабоко деколте, а како детаљ имаше и чанта во форма на срце од познатиот бренд „Луј Витон“ која ја платила околу 1.000 долари.

 

View this post on Instagram

 

Red alert mamita🚨 In @bysofimilo

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Дел од женските фанови пак забележаа дека таа има сини леќи, а и порачаа на пејачката дека најдобро и стои црвената боја.

Најнови вести

Коронавирус