недела, 26. јуни 2022. Вести денес: 0
home Познати

Од тоа со што го покажа во теретана на сите им беше јасно како фати 20 годишник- Дара Бубамара со овој задник и парира на Кардашијан (ФОТО)

Од тоа со што го покажа во теретана на сите им беше јасно како фати 20 годишник- Дара Бубамара со овој задник и парира на Кардашијан (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара освен по големите без временски хитови во јавноста е позната и по своите облини.

Имено таа за да изгледа вака работи многу на себе, особено дава се од себе да има совршено обликуван задник и тело.

Овој пат таа во теретана покажа каков задник навистина има, а фановите и порачаа дека може да и парира на Ким Кардашијан.

По фотографиите од терата фановите исто така не се сомневаа како и успеа на Дара да го фати 20 години помладото момче, уверете се сами:

Коронавирус