понеделник, 5. јуни 2023. Вести денес: 0
home Познати

Од тоа што го облече на мажите им се крена притисокот- очите нема да ги тргнете од ќерката на Здравко Чолиќ (ФОТО)

Од тоа што го облече на мажите им се крена притисокот- очите нема да ги тргнете од ќерката на Здравко Чолиќ (ФОТО)

Убавата ќерка на пејачот Здравко Чолиќ, Уна со својот изглед не престанува да ги воодушевува сите.

Особено таа мами воздишки со своите фотографии на социјалните мрежи.

Имено Уна овој пат сподели фотографија со својата пријателка, а двете добија огромен број на позитивни коментари и лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic) on

„Убави сте“, „Боже колку сте убави на оваа фотографија“, „згодна и убава“, „секоја чест“ се само дел од коментарите упатени за ќерката на Чолиќ.

 

View this post on Instagram

 

🦀

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic) on

Фановите инаку никако не можеа да не забележат дека Уна позира во краток црн шорц кој буквално го крева притисокот на мажите.

 

View this post on Instagram

 

Forever❤️

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic) on