четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 35
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Познати

Од секогаш важела за строга мајка: Синот на Цеца замина во нејзиното родно село- ќе се изненадите што правеше тој таму (ФОТО)

Од секогаш важела за строга мајка: Синот на Цеца замина во нејзиното родно село- ќе се изненадите што правеше тој таму (ФОТО)

Синот на Фолк пејачката Светлана Ражнатовиќ Цеца замина во родното село на својата мајка и веднаш сподели фотографии на својот Инстаграм профил кој бил поводот да замине таму.

Вељко Ражнатовиќ штом пристигна во родниот дом на неговата мајка веднаш се фати за работа и објави фотографија од работните ангажмани кој ги презема тој околу домот.

На една од фотографиите се гледа како тој е со лопата во раката и е среќен што е во родното место на пејачката.

Парламентарни избори 2020