среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Од позите ќе се препотите: Славната пејачка не ни помислуваше на папараците- го соблече бикинито на јахта, па влезе во водата (ФОТО)

Од позите ќе се препотите: Славната пејачка не ни помислуваше на папараците- го соблече бикинито на јахта, па влезе во водата (ФОТО)

Славната пејачка Никол Шерцингер ужива на плажа во екот на летната сезона.

Пејачката која има полни 40 години изгледа совршено, а доказ се папарацо фотографиите кои ги направија фотографите за време на нејзиниот одмор во Кипар.

Имено тие ја фотографираа пејачката во совршено издание како никогаш досега, па дури пози на пејачката во кои никогаш претходно не е видена.

Таа беше облечена во жолто бикини, а во продолжение ќе започнеме од прикажување од најмалку провокативните пози, ако тоа е возможно…

Коронавирус