понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Од позата ќе ви се крене притисокот: Ванда Икарди во танга ја крена ногата на скала, а од тоа што следуваше ќе занемете (ФОТО)

Од позата ќе ви се крене притисокот: Ванда Икарди во танга ја крена ногата на скала, а од тоа што следуваше ќе занемете (ФОТО)

Сопругата на капитенот на Интер Ванда Икарди повторно е топ тема во сите светски медиуми откако ги шокираше следбениците на својот Инстаграм профил.

Имено таа објави провокативни фотографии и видео истакнувајќи ги своите атрибути во прв план.

 

View this post on Instagram

 

Haters ??‍♀️ ❤️

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Додека се фотографираше за една модна куќа за кое е заштитно лице Ванда објави провокативни фотографии во поза од која ќе ви го качи притисокот, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

My favorite place #backstage

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

View this post on Instagram

 

Today #shooting Balmain look make up @missbaby_6

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Локални избори 2021