сабота, 18. јануари 2020. Вести денес: 1
home Познати

Од погледот ќе ви испаднат очите: Славната пејачка си стави џиновски силикони за да не се удави (ФОТО)

Од погледот ќе ви испаднат очите: Славната пејачка си стави џиновски силикони за да не се удави (ФОТО)

Контроверзната раперка Карди Би се почасти со нови силикони.

Таа ги откажа своите концерти поради компликации со пластичните операции, а сега покажа и како изгледа.

На Инстаграм сподели фотографија со која предизвика лавина коментари.

– Не знам да пливам, па си купив вакви гради за да пловам, напишала Карди на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

I can’t swim so I bought these titties so I can float.

A post shared by MOSTHATEDCARDI (@iamcardib) on