среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 187
home Познати

Од овој раскош во нејзиниот дом и златни детали ќе ви се помати во умот- Драгана Мирковиќ вака го честита Божиќ (ФОТО)

Од овој раскош во нејзиниот дом и златни детали ќе ви се помати во умот- Драгана Мирковиќ вака го честита Божиќ (ФОТО)

Како и сите естрадни ѕвезди денеска така и пејачката Драгана Мирковиќ сподели фотографија од својот луксузен дом за време на празникот Божиќ.

Имено таа преку својот Инстаграм профил им посака на сите среќен Бадник.

-Среќна бадникова вечер, напиша пејачката.

Таа покрај ова сподели и две фотографии од луксузниот дом, како и торта во пресрет на празникот, погледнете.

Најнови вести

Локални избори 2021