петок, 29. септември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Од оваа глетка ќе ви се слоши- Рада Манојловиќ се наведна, а под фустанчето не носеше гаќички (ФОТО)

Од оваа глетка ќе ви се слоши- Рада Манојловиќ се наведна, а под фустанчето не носеше гаќички (ФОТО)

Пејачката Рада Манојловиќ ги изненади фановите откако како гостинка во една емисија имаше што да покаже.

Имено пејачката облече прекратко фустанче кое ги излуди фановите, а откако неколку пати клекна таа буквално ги „запали“ камерите.

Фановите по оваа глетка не издржа и веднаш ја пофалија пејачката само со пофални зборови, погледнете.

📸

📸

Најнови вести