понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 167
home Познати

“ОД ОВА ЗАСТАНУВА СРЦЕ!” Најдлабокото деколте на Сораја Вучелиќ ги воодушеви нејзините следбеници! (ФОТО)

“ОД ОВА ЗАСТАНУВА СРЦЕ!” Најдлабокото деколте на Сораја Вучелиќ ги воодушеви нејзините следбеници! (ФОТО)

Предизвикувачко издание на Сораја Вучелиќ.

Сораја Вучелиќ неодамна ги почести своите следбеници со фотографии во провокативен фустан со изрез на незгодно место, а сега уште еднаш ги воодушеви со ново жешко издание.

Старлетата повторно отиде на забава без градник, и го покажа најдлабокото деколте досега!

Огромните гради на Сораја блескаа од нејзиното тесно сако, додека под него носеше мини здолниште и кожени чизми.

„Од ова, срцето запира“, „Ти си бомба“, „Горење“, се само некои од коментарите.

Локални избори 2021