среда, 2. декември 2020. Вести денес: 192
home Познати

Од ова издание на Емили Ратајковски во мини бикини ќе ви застане здивот (ФОТО)

Од ова издание на Емили Ратајковски во мини бикини ќе ви застане здивот (ФОТО)

Британско-американската супермоделка Емили Ратајковски го претстави својот нов дводелен костим за капење од сатен, на себеси…

Дизајнот е нејзин, а моделот, секако, беше самата таа. Видеото објавено на Инстаграм за неколку часа собра над 55.600 допаѓања.

Во однос на цената, горниот дел од бикинито кој е жично порабен оддолу, чини 95 долари. Долниот дел чини 85 долари.

Најнови вести

Коронавирус