среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 70
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

Од нејзините топлес фотографии ќе ви се слоши: Згодна манекенка го остави Раониќ поради поранешен играч на Милан (ФОТО)

Од нејзините топлес фотографии ќе ви се слоши: Згодна манекенка го остави Раониќ поради поранешен играч на Милан (ФОТО)

Атрактивната манекенка од Канада, Дениел Кнудсон го остави Милош Раониќ и сега е во врска со бразилскиот фудбалер Александре Пато.

Тие двајца неодамна беа заедно во Париз, а медиумите пишуваат дека Дениел се разделила со Раониќ пред неколку месеци.

Пато кој во моментов игра во Кина очигледно не ја крие нивната романса, па на социјалните мрежи веднаш се пофалија двајцата објавувајќи заедночки фотографии.

Blue Grotto Cave ???? . . . . . . . #BlueGrotto #Italy #cave #capri

A post shared by ??Danielle Knudson (@danielleknudson1) on

Инаку претходно Кнудсон имаше афера со Џастин Бибер кој полудел кога ги видел за прв пат нејзините сексапилни фотографии на Инстаграм.

Wanderlust with you … ??? #capri #italy #grateful

A post shared by ??Danielle Knudson (@danielleknudson1) on

Коронавирус