среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 48
home Познати

Од нејзините облини фоторепортерите ги боли глава: Ешли заведува со висок шлиц и длабоко деколте (ФОТО)

Длабоко деколте, голем шлиц, сосема доволно за да ги збуни фановите, да ги предизвика фотрепортерите и да докаже зошто е таа најплатената и најбараната плус сајз манекенка.
Од нејзините облини фоторепортерите ги боли глава: Ешли заведува со висок шлиц и длабоко деколте (ФОТО)

„Плус сајз“ моделот се појави на пост- Оскаровската забава на “Vanity Fair”, која секоја година се организира, а на неа присуствуваат голем број на модни блогерки, музичари, глумци и луѓе од секоја област во Холивуд, особено оние кои не добиле покана за присуство во Театарот Долби.

Сосема очекувано од Ешли Грахам, во нејзин стил се појави на оваа забава заедно со својот сопруг Џастин Ервин со кој не ги сокриле емоциите пред фоторепортерите.

Ешли не ги поштеди ниту фановите, па мудро и храбро покажа повеќе гола кожа на забавата.

Атрактивната манекенка се појави во долга сива тоалета која на целосниот изглед даде примеси на футуристички изглед.

Длабоко деколте, голем шлиц, сосема доволно за да ги збуни фановите, да ги предизвика фотрепортерите и да докаже зошто е таа најплатената и најбараната плус сајз манекенка.

Коронавирус