петок, 30. септември 2022. Вести денес: 148
home Познати

Од неа ја наследила убавината: Исплива фотографија од Цеца и нејзината мајка, сите коментираат колку неодоливо личат една на друга (ФОТО)

Од неа ја наследила убавината: Исплива фотографија од Цеца и нејзината мајка, сите коментираат колку неодоливо личат една на друга (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ својата кариера веќе долго успешно ја гради на естрадата, а со хитовите кои ги има зад себе се труди приватниот живот да ги крие далеку од очите на јавноста.

Сепак, како што медиумите го следат секој нејзин чекор, често и невозможно е таа да го крие целосно приватниот живот, па затоа таа со фановите сподели една приватна фотографија на која е со својата мајка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨Ceca moments✨ (@ceca_moments)

На фотографијата двете биле облечено во црно и имаат кратки коси, а фановите веднаш започнаа да коментираат дека Цеца неодоливо наликува на својата мајка.

„Иста како мајка ти“, „Убави жени“, „Убава ти е мајка ти, но и ти си убава“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус