вторник, 20. април 2021. Вести денес: 75
Во живо

Протест на угостителите и туристичките агенции

home Познати

Од луксузниот автомобил ќе ви се заврти во умот: Први папарацо фотографии од Емина и милијардерот Седетин на аеродром (ФОТО)

Од луксузниот автомобил ќе ви се заврти во умот: Први папарацо фотографии од Емина и милијардерот Седетин на аеродром (ФОТО)

Познатата српска пејачка Емина Јаховиќ е фатена во папарацо лов со милијардерот Седетин Саран.

Ново печениот пар се фотографирани на аеродромот во Истанбул каде Седетин ја пречекал пејачката, а според фотографиите тие немале ништо против што биле на мета на медиумите.

Сепак Емина пред неколку денови во емисијата „Амиџи шоу“ изјави дека со милијардерот штотуку се запознале.

-Се запознавме и неколку пати излеговме, многу е убаво и фино. Се запознав со неговата фамилија и бевме на семеен ручек, а за понатаму ќе видиме што ќе биде, полека чекор по чекор, рече пејачката.

Парот дојде во луксузно БМВ, а заедничките фотографии погледнете ги во видеото:

Најнови вести

Коронавирус