среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 119
АКТУЕЛНО

Повторно над 2.000 заболени од коронавирус во земјава

home Познати

Од крупниот кадар ќе ви се заврти во главата: Дара Бубамара облече помало бикини, па градите си го направија своето (ФОТО)

Од крупниот кадар ќе ви се заврти во главата: Дара Бубамара облече помало бикини, па градите си го направија своето (ФОТО)

Фолк пејачката Дара Бубамара спаѓа во најатрактивните жени на естрадата, а нејзините облини ги воодушевуваат мажите.

Пејачката често на социјалните мрежи го покажува своето извајано тело, а со најновата фотографија потполно ги излуди сите.

Таа моментално престојува во Хрватска, каде во претходните денови имаше настапи, а паузата ја користи за да се сонча и да ги покаже своите атрибути, погледнете.

 

Најнови вести

Коронавирус