среда, 14. април 2021. Вести денес: 78
Во живо

Изјава на Мицкоски

home Познати

Од Кина во Србија: Душко се врати за погребот на Дивна Карлеуша

Од Кина во Србија: Душко се врати за погребот на Дивна Карлеуша

Душко Тошиќ денеска пристигна во својот дом во Дедиње, Белград.

Сопругот на Јелена Карлеуша допатува од Кина за да присуствува на комеморацијата и погребот на Дивна Карлеуша, кои се закажани за утре.

Јелена Карлеуша веќе трет ден не излегува од куќата.

Најнови вести

Коронавирус