среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 105
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

Од гробишта отиде на забава: Ќерката на Цеца по поменот на Аркан објави вест која ги израдува фановите (ФОТО)

Од гробишта отиде на забава: Ќерката на Цеца по поменот на Аркан објави вест која ги израдува фановите (ФОТО)

Вчера младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ заедно со семејството и пријателите беше на гробот на својот татко кој пред 20 години на 15 јануари беше убиен во еден познат хотел во центарот на Белград.

Таа никогаш во јавноста не криела колку многу и недостасува нејзиниот татко Жељко Ражнатовиќ- Аркан, а вчера со фановите сподели и неколку емотивни фотографии и посветени зборови за него.

Но она за што денеска зборуваат сите е тоа што правеше пејачката по поменот на татко и.

Имено Анастасија на својот Инстаграм профил сподели видео снимка на која се гледа дека се забавува со своите пријатели и со тимот преговара околу новиот албум кој треба да излезе наскоро.

Најнови вести

Коронавирус