среда, 18. мај 2022. Вести денес: 192
home Познати

Од фудбалерот е постара 11 години, а изгледа бомбастично: Ова е сопругата на Златан Ибрахимовиќ (ФОТО)

Од фудбалерот е постара 11 години, а изгледа бомбастично: Ова е сопругата на Златан Ибрахимовиќ (ФОТО)

Парот има два сина, Максимилијан и Винсент. Првиот има 11 години, вториот 9 години.

Во август минатата година Златан Ибрахимовиќ беше на летување во Сен Тропе со своето семејство, а со себе го зема и менаџерот Раиола, со кој е неразделен.

Сепак, во тоа друштво не доминираше славен фудбалер, туку неговата сопруга Хелена Сегер, која со 46 години, после две породувања изгледа бомбастично.

Хелена го привлекува вниманието каде и да се појави. Таа е атрактивна русокоса, па многумина му завидуваат на фудбалерот.

Најнови вести

Коронавирус