вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 107
home Познати

Од џиновските силикони не гледа каде оди пред себе- Дара Бубамара се струполи на земја, па едвај спаси жива глава (ВИДЕО)

Од џиновските силикони не гледа каде оди пред себе- Дара Бубамара се струполи на земја, па едвај спаси жива глава (ВИДЕО)

Фолк ѕвездата Дара Бубамара ја изнасмеа целата естрада откако направи несакан блам пред својот дом во Белград.

Имено екипата на „Папарацо Лов“ ја улови пејачката како излегува од својот дом на високи потпетици на кои едвај се додржа на нозе.

Пејачката која беше облечена во бели пантолани и длабока блуза со деколте едвај го виде тротоарот од своите џиновски силикони, па и покрај тоа што падна, таа заврши само со неколку модринки на себе, погледнете.

Коронавирус