петок, 11. јуни 2021. Вести денес: 136
home Познати

Од долгогодишниот семеен бизнис остана само пепел, се огласи поранешната девојка на Милош Биковиќ, манекенката се уште во шок (ФОТО)

Од долгогодишниот семеен бизнис остана само пепел, се огласи поранешната девојка на Милош Биковиќ, манекенката се уште во шок (ФОТО)

Изминатата ноќ поранешната девојка на српскиот актер Милан Биковиќ преживеала вистинска семејна драма.

Имено станува збор за пожар кој ја пеплосала нејзината семејна фабрика за мебел која нејзините родители посветено ја граделе повеќе од 20 години.

По овој повод се огласи и поранешната на Биковиќ на Инстаграм велејќи дека овие денови времето ќе го посвети на најблиските.

-Драги пријатели, соработници, вечерва се случи пожар во нашата фабрика која моето семејство ја градеше повеќе од 20 години. Повредени за среќа нема, сакам да ве известам дека во наредните неколку дена своето време ќе го посветам на најблиските, вели манекенката Барбара Таталовиќ.

ЕУРО 2020

Македонија