петок, 30. септември 2022. Вести денес: 178
home Познати

Од цената ќе ви се заврти во умот: Цеца не штедеше пари за транспортерот во кој Вељко го изнесе наследникот од болница

Од цената ќе ви се заврти во умот: Цеца не штедеше пари за транспортерот во кој Вељко го изнесе наследникот од болница

Вељко и Богдана утринава својот син го одведоа дома во својата вила на Дедиње.

Сите забележаа дека Вељко го изнесе својот син од болница во транспортер на кој имаше дизајн со тигар, инаку симбол на српската волонтерска гарда, чиј командант бил Жељко Ражнатовиќ Аркан, а истиот го дизајнирала славната британска пејачка Палома Фејт, која го дизајнирала изгледот на неколку бебешки колички.

Неговата цена на официјалната веб-страница е 999,95 фунти, или 1.122 евра.

Да потсетиме, Богдани по царски рез го роди Жељко, а истиот го изврши д-р Миленко Пророшиќ, кој ја породуваше и мајката на Вељко, Светлана Цеца Ражнатовиќ двапати.

Најнови вести

Коронавирус