петок, 16. април 2021. Вести денес: 150
home Познати

Од базенот ќе ви испаднат очите, а внатре сауна, теретана и четири тоалети: Карлеуша има нов дом, а од овој детаљ се ќе ви се разјасни

Од базенот ќе ви испаднат очите, а внатре сауна, теретана и четири тоалети: Карлеуша има нов дом, а од овој детаљ се ќе ви се разјасни

Не е тајна дека пејачка Јелена Карлеуша ужива во луксузен дом на Дедиње.

Таа се пресели во домот на некогашниот фудбалер Драган Стојковиќ- Пикси, а веднаш со фановите сподели и фотографија од луксузот во кој допрва ќе ужива.

Имено Карлеуша на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која напиша „мојот нов дом“.

На фотографијата се гледа големиот двор со базен, а луксузната вила поседува и четири тоалети.

Внатре има и сауна и теретана, како и одличен сигурносен систем што веднаш се забележува како детаљ на фотографијата која ја објави пејачката.

Српските медиуми пишуваат дека овој раскош од 2,5 милиони евра и го купил Душко Тошиќ.

Најнови вести

Коронавирус