среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 154
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Очите на јавноста вперени кон ќерката на Харис Џиновиќ: Пејачот искрен за наследничката и нејзините фотографии – „Не треба да се слика како старлета“!

Очите на јавноста вперени кон ќерката на Харис Џиновиќ: Пејачот искрен за наследничката и нејзините фотографии – „Не треба да се слика како старлета“!

Џина Џиновиќ, ќерката на пејачот Харис Џиновиќ, веќе подолго време ужива голема популарност на социјалните мрежи – само на Инстаграм ја следат близу 55.000 луѓе.

Во последно време, големо внимание привлекуваат нејзините фотографии за кои Харис сега јавно проговори.

-Таа е убава девојка, не треба да се фотографира како старлета, ниту пак тоа го прави. Важно е дека се што прави е во границите на пристојноста и јас го поддржувам тоа. Никогаш немала провокативни фотографии, се грижи за себе, за своето семејство и за тоа каков впечаток остава кај другите, изјави Харис за Аваз.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

Коронавирус