недела, 5. февруари 2023. Вести денес: 21
home Познати

Очите ќе ви испаднат од блискиот кадар- Карлеуша позираше на луксузна јахта во танга, а кога ќе ги видите џиновските гради ќе занемете (ФОТО)

Очите ќе ви испаднат од блискиот кадар- Карлеуша позираше на луксузна јахта во танга, а кога ќе ги видите џиновските гради ќе занемете (ФОТО)

Откако пристигна во Пореч познатата пејачка Јелена Карлеуша веднаш облече костим за капење и му се препушти на морето.

Пејачката убавото време го искористи да позира на луксузна јахта, а фотографиите веднаш да ги сподели со фановите.

-Убаво зар не?, напиша пејачката, споделувајќи ги фотографиите на кои во преден план е нејзиниот задник и танга.

„Ти секогаш сјаеш“ се само дел од бројните коментари кои ги доби пејачката на своја сметка, погледнете.