понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Очите ќе ви испаднат: Милица Тодоровиќ топлес во базен, а од овој детаљ што не го цензурираше Инстаграм нема да останете рамнодушни (ФОТО)

Очите ќе ви испаднат: Милица Тодоровиќ топлес во базен, а од овој детаљ што не го цензурираше Инстаграм нема да останете рамнодушни (ФОТО)

Познатата пејачка Милица Тодоровиќ од секогаш го привлекувала медиумското внимание ширум целиот Балкан, па така и овој пат таа се најде во центарот на вниманието.

Имено пејачката паузата помеѓу многуте настапи ова лето ја користи да се одмори и разлади колку што е можно повеќе.

Па така овој пат краткото време за одмор го искористи квалитетно уживајќи топлес во базен, додека дел од градите ги покри со смајли за да не биде ценцузирана од социјалната мрежа Инстаграм, погледнете.