вторник, 30. ноември 2021. Вести денес: 10
home Познати

„Очигледно си требал да го подигнеш малку повеќе шаторот“- славниот диџеј опиша дека ерекцијата му е од природата во која ужива (ФОТО)

„Очигледно си требал да го подигнеш малку повеќе шаторот“- славниот диџеј опиша дека ерекцијата му е од природата во која ужива (ФОТО)

„Ништо не ме возбудува повеќе од суровата убавина на природата“, напиша на својот Инстаграм профил 40 годишниот Диџеј Дипло со што предизвика илјадници коментари.

Имено американскиот диџеј сподели фотографија на која неговиот полов орган е во ерекција, а тоа го препознаа и петте милиони фанови кои ги има на Инстаграм.

„Очигледно си требал да го подигнеш малку повеќе шаторот за да останеш подолго тука“, пишува во еден од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

I’ve been all over God’s green earth, and nothing excites me more than the raw beauty of nature

A post shared by diplo (@diplo) on

dixej

„Колку пари ја плати вијаграта да ни објасниш?“, праша друг негов фан, „поради ова повеќе нема да те галам“, напиша диџејот и актерката Руби Рос.

Коронавирус