сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Обожува да го истакнува овој дел од телото исто како нејзината идна свекрва: Снаата на Лепа Брена го снимаше долниот дел од телото (ФОТО)

Обожува да го истакнува овој дел од телото исто како нејзината идна свекрва: Снаата на Лепа Брена го снимаше долниот дел од телото (ФОТО)

Снаата на Лепа Брена и девојката на Виктор Живојиновиќ, Сандра Мијаковиќ со својата нова објава на Инстаграм воодушеви многу свои следбеници, особено го истакна своето тело, но и нозе.

Имено Сандра позираше во провокативно минијатурно бикини, а во оваа прилика не пропушти да ја истакне својата фигура како и рамен стомак кој за многумина жени е вистински проблем и привилегија.

Таа целото време се фокусираше на долниот дел од бикинито, па овие кадри многумина ги гледаа неколку пати, погледнете.

Коронавирус