петок, 19. јули 2019. Вести денес: 133
home Познати

Обожава да провоцира: Прво по грешка објави видео како орално задоволува секс играчка, а сега намерно објави фотографија на која е гола!

Обожава да провоцира: Прво по грешка објави видео како орално задоволува секс играчка, а сега намерно објави фотографија на која е гола!

Пејачката Дара Бубамара се навикна сите овие 30 години откако е на музичката сцена нејзиното име да е секојдневно присутно во медиумите и јавноста.

Пејачката не секогаш сама е крива што е дел од медиумските написи, но во голем дел и самата е заслужна што е во центарот на вниманието.

Па така за последното секс видео на кое пејачката орално задоволува дилдо сама си е крива, бидејќи по грешка и ненамерно го објави и стана хит низ целиот регион.

Додека овој пат фановите се едногласни нејзината најнова објава е дефинитивно намерно објавена.

Имено на последната фотографија пејачката е целосно гола и на фановите им посакува лека ноќ, погледнете.

Најнови вести