петок, 29. јули 2022. Вести денес: 147
home Познати

Облече три броја помал градник и повторно ги стисна градите во Новата година- а тоа што и коментираше Северина стана хит (ФОТО)

Облече три броја помал градник и повторно ги стисна градите во Новата година- а тоа што и коментираше Северина стана хит (ФОТО)

Познатата хрватска пејачка и старлета Нивес Целзиус новата 2020 година ја започна со провокативни фотографии на социјалните мрежи.

На ова секако нема кој да и замери бидејќи фановите едвај чекаат таа да објави фотографија која ќе ги стопли фановите во овие зимски денови.

Имено таа на нејзината најнова фотографија ги стегна градите во тесен градник додека и надзираше голиот стомак.

Таа според многумина максимално се затегнала што е доказ дека вежба во теретана.

 

View this post on Instagram

 

Kaže Taisha: “Mama, prestani raditi ruke, izgledaš ko bilderica”. ?

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

-Престани да ги вежбаш рацете, изгледаш како билдерка, напиша Нивес во описот на својата фотографија.

Интересно е тоа што под фотографијата Северина и остави коментар дека изгледа како „Згодна мачка“.

Коронавирус