вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 81
home Познати

Објави и видео: Марко откако дозна дека Луна се породила ја лупа главата во орман, а тоа што го прави Гаги е вистински хит (ВИДЕО)

Објави и видео: Марко откако дозна дека Луна се породила ја лупа главата во орман, а тоа што го прави Гаги е вистински хит (ВИДЕО)

Ријалити ѕвездата и пејачка Луна Џогани се породи на 15 јуни и на свет ја донесе ќеркичката Миа Миљковиќ.

Најсреќниот момент во животот на Марко и Луна сега го видоа и сите и сите фанови откако тие го закачија видеото на Јутјуб.

Имено Марко за потребите на нивниот влог го сними моментот кога дознава дека Луна се породила, тој од радост ја лупа главата во орманот, а Гаги му ја кине маицата.

Целото видео погледнете го во продолжение:

Најнови вести

Коронавирус