четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 91
home Познати

Објави гола фотографија за денот на вљубените и конечно откри дали е сама- сите зборуваат за Северина и нејзината искреност

Објави гола фотографија за денот на вљубените и конечно откри дали е сама- сите зборуваат за Северина и нејзината искреност

Хрватската пејачка Северна Којиќ веќе со месеци не живее заедно со својот сопруг Игор Којиќ откако минатата година го напушти неговиот дом и се врати во Хрватска.

Двајцата досега се немаат огласено во јавноста во однос на нивниот брак, а многумина очекуваа и овие празници тие да ги поминат заедно.

За жал освен новогодишните и божиќните празници, Северина е сама и за денот на вљубените, а по тој повод и се огласи на својот Инстаграм профил споделувајќи фотографија.

-Тој преубав празник на љубовта кој нас сите кога тогаш не има мачено, а некои особено сега. Не можеме во ресторани, кафулиња, од страв ни кај козметичарите не ми се иде, а не да прославувам, кратко се огласи пејачката, во постот таа сопругот не го спомена, а со ова на фановите веднаш им стана јасно за нивниот однос со Игор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија