понеделник, 27. март 2023. Вести денес: 114
home Познати

Објави фотографија во танга: Оваа македонска пејачка го има најдобриот задник за ова лето (ФОТО)

Објави фотографија во танга: Оваа македонска пејачка го има најдобриот задник за ова лето (ФОТО)

Исончана и во бикини, Сузана Гавазова покажа дека го има најдобриот задник за ова лето.

Тоа најдобро може да се забележи и по нејзините фотографии на социјалните мрежи, на кои во преден план е токму нејзината позадина.

Koga sonceto zaogja denot shto go pozlatuva!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

❤️❤️❤️

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

#beach #mohito #fan #partytime

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

loading...