петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 43
home Познати

Објави фотографија стара повеќе од една година направена во болница- свршеницата на Дарко Лазиќ докажа дека е најхрабра мајка (ФОТО)

Објави фотографија стара повеќе од една година направена во болница- свршеницата на Дарко Лазиќ докажа дека е најхрабра мајка (ФОТО)

Избраничката на Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ ги израдува своите фанови на социјалната мрежа Инстаграм откако сподели фотографија стара повеќе од една година.

Имено станува збор за прва фотографија од синот на пејачот заедно со ново печената мајка направена веднаш по доаѓањето на свет на малиот Алексеј.

Марина на својот профил на Инстаграм откако ја објави фотографијата веднаш наиде на позитивни коментари од фановите, особено за нејзиниот природен изглед и храброста да објави ваква фотографија.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија