петок, 30. септември 2022. Вести денес: 167
home Познати

Објави фотографија од двете во креветот: Свршеникот на Луна Џогани со емотивна фотографија од пејачката и неродената ќеркичка

Објави фотографија од двете во креветот: Свршеникот на Луна Џогани со емотивна фотографија од пејачката и неродената ќеркичка

Марко Миљковиќ сподели фотографија од својата свршеница Луна Џогани на својот Инстаграм профил со што ги разнежни фановите.

Имено станува збор за фотографија на која е пејачката Луна Џогани во спалната соба каде спие и ужива во бременоста.

-Спијат, напиша нејзиниот свршеник алудирајќи на пејачката и на нивната ќерка која се уште е во утробата на пејачката.

Инаку парот чека девојче, а како што е познато тоа ќе се вика Миа.

Најнови вести

Коронавирус