понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 80
home Познати

Објави фотографија без филтери за да им докаже на хејтерите: Ана Николиќ никој не би ја препознал ваква (ФОТО)

Објави фотографија без филтери за да им докаже на хејтерите: Ана Николиќ никој не би ја препознал ваква (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ сподели фотографија со фановите на која позира со својата ќерка додека двете уживаат во зимската идила.

Ана која беше критикувана за вишокот на килограмите и лошиот начин на облекување, на својот Инстаграм профил објави фотографија на која напиша дека е целосно без филтери.

-Без филтери, само без условна љубов, напиша пејачката, а таа заедно со малата Тара за само неколку часа имаат над 30 илјади лајкови.

 

View this post on Instagram

 

No filter….only unconditional love!

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Најнови вести

Коронавирус