петок, 31. март 2023. Вести денес: 43
home Познати

Објави фотографии во долна облека на Инстаграм: Бремената Аделина изгледа прекрасно, со провокативно позирање го докажа тоа (ФОТО)

Објави фотографии во долна облека на Инстаграм: Бремената Аделина изгледа прекрасно, со провокативно позирање го докажа тоа (ФОТО)

Аделина Тахири деновиве објави интересна фотосесија на која позира со трудничкото стомаче.

Познатата пејачка со албанско потекло на фотографиите е разголена, но ништо провокативно и безобразно.

На една од нив со неа е посилната половина, познатиот скопски адвокат Серјожа Марков со кој се венча пред неколку месеци.