четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 67
home Познати

НОЖОТ Е КЛУЧЕН ДОКАЗ: Поради ова признание, Амбер целосно ги погази своите тврдења, Џони Деп на чекор до победа!

НОЖОТ Е КЛУЧЕН ДОКАЗ: Поради ова признание, Амбер целосно ги погази своите тврдења, Џони Деп на чекор до победа!

Адвокатката на Џони Деп ефективно постигна “гол“ во судницата и го изведе судијата пред завршениот чин.

По новите докази, се чини дека Џони Деп ќе ја добие тужбата. Имено, на Амбер Херд и е прикажан нож кој му го купила на Џони Деп кога тој наводно ја претепал и малтретирал.

-Дали е тоа нож што си го дал на човек кој би се опил и би бил насилен кон тебе? Дали е тоа точно? – ја праша актерката адвокатката на Џони Деп.

-Тоа е истиот нож што му го подарив во 2012 година. „Да“, одговори Амбер Херд.

Овој доказ предизвика вистинска бура на социјалните мрежи и се чини дека секој кредибилитет на Амбер Херд, која го обвини актерот дека ја злоставува, дефинитивно е уништен.

Судењето за клевета против Амбер Херд, кое се одржува во округот Ферфакс, Вирџинија, треба да трае до крајот на месецот.

Најнови вести

Коронавирус